Farby / Rodzaje

Estate Emulsion

Flagowy produkt Farrow & Ball, do wykorzystania w całym domu na sufitach i ścianach, ma kredowo-matowe wykończenie i niezrównaną głębię koloru. Tradycyjna formuła i składniki pozostały niezmienione od dziesięcioleci. Posiada więcej pigmentu niż pozostałe emulsje. Dostępna we wszystkich 132 kolorach. Minimalna zawartość lotnych związków organicznych. Zmywalna.

Ściany oraz sufity / 132 kolory / Sucha po 2 godzinach / Druga warstwa po 2 godzinach

Modern Emulsion

Odporna na ścieranie i na zaplamienia. Modern Emulsion jest najlepszą alternatywą dla Estate Emulsion o nieco większym połysku. Idealna do kuchni, łazienek, przedpokoi i pokoi dziecięcych. Dostępna we wszystkich 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

Ściany oraz sufity, kuchnie i łazienki / 132 kolory / Sucha po 2 godzinach / Druga warstwa po 2 godzinach

Estate Eggshell

Tworzy niezwykle trwałą powierzchnię typu eggshell. Idealna do wszystkich drewnianych i metalowych powierzchni wnętrz, również do kaloryferów. Niski poziom połysku sprawia, że świetnie uzupełnia się z Estate® Emulsion i Modern Emulsion. Dostępna we wszystkich 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

Drewno oraz metal we wnętrzach / 132 kolory / Sucha po 2 godzinach / Druga warstwa po 4 godzinach

Modern Eggshell

Bardzo trwała farba na bazie wody. Do wszystkich drewnianych, metalowych oraz betonowych powierzchni wnętrz. W tym również do malowania podłóg. Dostępna w 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

Drewno, metal, beton  we wnętrzach / 132 kolory / Sucha po 2 godzinach / Druga warstwa po 4 godzinach

Full Gloss

Farba o wysokim połysku (95%). Nadaje się zarówno do drewnianych i metalowych powierzchni pomieszczeń wewnętrznych i na zewnątrz, jak również do zwiększenia efektu na ścianach i sufitach. Dostępna w 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

Wysoki połysk we wnętrzach oraz na zewnątrz / 132 kolory / Sucha po 2 godzinach / Druga warstwa po 4 godzinach

Exterior Masonry

Farba na elewacje zewnętrzne, bardzo trwała i odporna na działanie czynników zewnętrznych. Dostępne w ponad 100 kolorach. Minimalna zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

Elewacje zewnętrzne / 107 kolorów / Sucha po 2 godzinach / Druga warstwa po 5 godzinach

Exterior Eggshell

Trwała i elastyczna, wykazująca dużą odporność na łuszczenie. Doskonała do użycia na miękkim i twardym drewnie, framugach okien i meblach ogrodowych, jak również na poręczach, bramach, rynnach, meblach i powierzchniach metalowych. Dostępna we wszystkich 132 kolorach. Minimalna zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

Drewno i metal na zewnątrz / 132 kolory / Sucha po 2 godzinach / Druga warstwa po 4 godzinach

Dead Flat

Doskonała do drewnianych, gipsowych i metalowych powierzchni wnętrz, gdzie wymagane jest wyjątkowo matowe, eleganckie wykończenie. Nie nadaje się do użycia w kuchniach i łazienkach. Dostępna w 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Zmywalna.

Drewno, metal oraz elementy gipsowe we wnętrzach / 132 kolory / Sucha po 2 godzinach / Druga warstwa po 4 godzinach